Pracownicy | lzdrogow.sggw.pl
www.sggw.pl - Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego strona główna | szukaj | kontakt
Pracownicy
Logo MST

Leśny Zakład Doświadczalny w Rogowie

95-063 Rogów, woj. łódzkie, Ul. Akademicka 20
Tel. (046) 874 90 31, 874 80 05 ; Fax. (046) 874 90 08
e-mail: sekretariat@lzd.sggw.pl

PRACUJEMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 7.00-15.00

POZA GODZINAMI PRACY W SYTUACJACH WYJĄTKOWYCH- POŻAR itp  -  MOŻNA DZWONIĆ DO LEŚNICZYCH

SZANUJMY SWÓJ WOLNY CZAS!

 

Dyrektor LZD: mgr inż. Janusz Falkowski  e-mail: janusz_falkowski(at)lzd.sggw.pl

Sekretariat: Marzena Banaszczak e-mail: sekretariat(at)lzd.sggw.pl    

                                                                        marzena_banaszczak(at)lzd.sggw.pl

tel.  46 874 90 31

Dział Finansowo-Księgowy

tel.  46 874 80 05

  • Główny Księgowy: mgr Robert Góra e-mail: robert_gora(at)lzd.sggw.pl
  • Dział płac: mgr Anna Kozioł-Gendek e-mail: anna_koziol_gendek(at)lzd.sggw.pl
  • Kasa: Mariola Paradowska

Dział Administracyjny

  • Kierownik administracyjny: mgr inż. Barbara Adamczyk e-mail: barbara_adamczyk(at)lzd.sggw.pl
  • Sprawy administracyjne i osobowe: Marzena Banaszczak e-mail: sekretariat(at)lzd.sggw.pl
  • Zamówienia publiczne: Joanna Kowalska e-mail: joanna_kowalska(at)lzd.sggw.pl

Arboretum

e-mail: arbor(at)wp.pl, arboretum(at)sggw.pl  tel.  46 874 81 36

 Kierownik Arboretum:

  • mgr inż. Piotr Banaszczak e-mail: piotr_banaszczak(at)lzd.sggw.pl

Pracownicy administracyjno - techniczni:

  • inż. Małgorzata Konecka e-mail: malgorzata_konecka(at)lzd.sggw.pl
  • mgr inż. Sylwia Bartkowska e-mail: sylwia_bartkowska(at)lzd.sggw.pl
  • mgr Zofia Piecko e-mail: zofia_piecko(at)lzd.sggw.pl

Ogrodnicy, szkółkarze:

  • Cecylia Radoszycka
  • Wiesława Koziarska
  • Tomasz Solak
  • Sylwester Balcerak

Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej

e-mail: cepl(at)lzd.sggw.pl, tel.  46 874 83 74

Kierownik CEPL:

  • mgr Dariusz Anderwald e-mail: dariusz_anderwald(at)lzd.sggw.pl

Biuro CEPL:

  • mgr inż. Kinga Borowska e-mail: kinga_borowska(at)lzd.sggw.pl
  • mgr inż. Joanna Sitkiewicz e-mail: joanna_sitkiewicz(at)lzd.sggw.pl
  • mgr inż. Marta Kośka e-mail: marta_koska(at)lzd.sggw.pl

Nadleśnictwo Rogów

e-mail: nadlesnictwo(at)lzd.sggw.pl,   tel. 0 46 874 80 48

Nadleśniczy:

  •  mgr inż. Grzegorz Wasilewski e-mail: grzegorz_wasilewski(at)lzd.sggw.pl

Dział Techniczny:

  • Inżynier nadzoru: mgr inż. Rafał Baraniak  e-mail: rafal_baraniak(at)lzd.sggw.pl
  • Specjalista d.s gospodarki leśnej: mgr inż. Paulina Janczak e-mail: paulina_janczak(at)lzd.sggw.pl

Leśniczowie:

Gospodarstwa Szkółkarskiego:

  • leśniczy szkółkarz mgr inż. Monika Rokoszewska e-mail: monika_rokoszewska(at)lzd.sggw.pl, szkolka(at)lzd.sggw.pl,  tel. 603-640-175

Ośrodek Hodowli Zwierzyny:

  • specjalista ds gospodarki łowieckiej Dariusz Dałkowski tel.  46 874 80 48

Gospodarstwo Rolne Puczniew

Kierownik:

  • inż. Władysław Mroziak e-mail: wladyslaw_mroziak(at)lzd.sggw.pl, puczniew(at)lzd.sggw.pl,                               tel. 43 67 757 82, 605 056 886

 


Wszystkich zainteresowanych udostępnieniem danych/ informacji na temat Leśnego Zakładu Doświadczalnego prosimy      o wypełnienie WNIOSKU O UDOSTĘNIENIE INFORMACJI

 


Kategoria: Drukuj
© SGGW - Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego - Wszystkie prawa zastrzeżone.